popup

Kreatywne pomysły na lekcje językowe
w przedszkolu i klasach I-III oraz na zajęcia indywidualne

5 listopada 2022 r. | Online

5 listopada 2022 r. | Online

5 listopada 2022 r. | Online

VI edycja konferencji
get creative now

Co roku organizujemy Konferencję Get Creative Now, w tym roku również chcemy spotkać się z Wami-uczestnikami, aby przekazać Wam solidną dawkę pomysłów, inspiracji, wiedzy i motywacji!

Już po raz SZÓSTY spotkamy się z Wami w listopadzie, a po raz drugi w formie online, w tym roku udział w Konferencji również jest zupełnie bezpłatny!

Widzimy, że potrzebujecie energetycznego wzmocnienia, pozytywnych emocji i dopływu pomysłów, zatem przybywamy z pomocą!

Będzie ciężko, bo to całodzienny maraton pomysłów. Z poczuciem, że szkoda przegapić choćby chwilę, ominąć choćby jeden zakamarek, bo warsztaty będą wypełnione po brzegi inspiracjami, pomocami i gotowcami, które można wypróbować, a nawet zrobić samemu.

Spotkajmy się wszyscy tego dnia! Połączmy siły, zainspirujmy się, przygotujmy na nowy rok szkolny, zawalczmy o uśmiech na twarzach uczniów, podczas niezwykłych zajęć języka angielskiego, które będzie można przeprowadzić dzięki nowym pomysłom i zastrzykom energii dostępnym na wyciągnięcie ręki – dostępnym na Get Creative Now! Zupełnie… ZA FREE!

Widzimy, że szczególnie teraz potrzebujecie energetycznego wzmocnienia, pozytywnych emocji i dopływu pomysłów, zatem przybywamy z pomocą!

Będzie ciężko, bo to całodzienny maraton pomysłów. Z poczuciem, że szkoda przegapić choćby chwilę, ominąć choćby jeden zakamarek, bo to warsztaty będą wypełnione po brzegi inspiracjami, pomocami i gotowcami, które można wypróbować, a nawet zrobić samemu.

Spotkajmy się wszyscy tego dnia! Mimo przeciwności, mimo że online, ale połączmy siły, zainspirujmy się, przygotujmy na nowy rok szkolny, zawalczmy o uśmiech na twarzach uczniów, podczas niezwykłych zajęć języka angielskiego, które będzie można przeprowadzić dzięki nowym pomysłom i zastrzykom energii dostępnym na wyciągnięcie ręki – dostępnym na Get Creative Now! Zupełnie… ZA FREE!

W KONKRETACH

Jeśli nas znasz to wiesz, że celem Get Creative Now jest dostarczanie inspiracji do rozwoju własnego warsztatu pracy nauczycieli, pobudzanie kreatywności oraz motywowanie i wzmacnianie poczucia misji zawodowej. A to wszystko w formule absolutnej praktyki i z zaangażowaniem uczestników. Get Creative Now to przedsięwzięcie zawsze organizowane ze sporym rozmachem. Nie inaczej będzie teraz!

I to pewnie nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem 😊

Wiemy, że Get Creative Now to nietypowa konferencja i chcemy, mimo zdalnej formy, utrzymać maksymalnie ten sam praktyczny wymiar i aktywnie zaangażować Uczestników. Z tej motywacji powstał pomysł na prelekcje w formie warsztatowej, raczej na dywanie niż za biurkiem, a nawet z uwzględnieniem aktywności ruchowych. 😊

Ponadto wyposażymy Cię w „fizyczne” pomoce i materiały, z których będziesz mogła/mógł korzystać podczas oglądania warsztatów, podobnie jak podczas stacjonarnej konferencji. Przesyłkę z boksem konferencyjnym otrzymasz przed wydarzeniem.

I to też nie jest jeszcze najbardziej zaskakujące!

Pewnie najbardziej zaskakujące będzie to, że po raz kolejny zdecydowaliśmy się przeprowadzić najbliższą konferencję ZA DARMO. Nie płacisz za nią wcale, chyba że chcesz otrzymać boksa to skorzystaj z biletu FULL albo PREMIUM (do którego dodajemy kalendarz-planner Get Creative Every Day).

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

  • Początkujący nauczyciele, uczący najmłodszych języka angielskiego, którzy szukają wsparcia, podpowiedzi, sprawdzonych i kreatywnych pomysłów na zajęcia
  • Doświadczeni nauczyciele, którzy chcą poznać zupełnie nowe (ale sprawdzone!) pomysły na ciekawe zajęcia
  • Stali bywalcy naszych eventów 😊, zawsze proponujemy nowe pomysły, treści nigdy się nie powtarzają

Czego można się nauczyć tym razem?

Jak zawsze tematyka prelekcji będzie bliska tematom poruszanym podczas zajęć języka angielskiego w ciągu najbliższych miesięcy po Konferencji.

Mimo zdalnej formy utrzymujemy praktyczny wymiar i aktywne zaangażowanie Uczestników, zatem prelekcje będą w formie warsztatowej. Na dodatek Uczestnicy będą mogli trakcie Konferencji skorzystać z przygotowanych przez nas materiałów (zapakowanych do boksa i wysłanych przed konferencją) i aktywnie uczestniczyć w warsztatach.

Konferencja potrwa od godziny 9.00 do 15.00.

PROGRAM

Kasia Brzozowska-Dziewięcka

Zabawy muzyczno-ruchowe:

Part 1

Hello Song & Integration Game STOP and SAY

Zaśpiewamy energetyczną piosenkę powitalną wraz z pomysłem na zabawę integracyjną STOP and SAY! Poznasz również piosenkę, która pomoże dzieciom utrwalić nazwy kolorów w atrakcyjnych sposób.

Part 2

Teddy Bear in the classroom

Dowiesz się jak celebrować Dzień Pluszowego Misia podczas lekcji języka angielskiego, a także poznasz pomysły na budżetowe pomoce dydaktyczne, które można zrobić własnoręcznie.

Part 3

Winter Song & HOT and COLD games

Zimowe przeciwieństwa, czyli HOT and COLD na wiele sposobów ─ muzycznie, bo najbardziej wpada w ucho, poprzez zabawę, bo dzieci to uwielbiają ...i z efektem WOW, bo na 100% zostanie w głowie.

Ania Buschke

Zabawne i nieszablonowe zabawy ze storytellingem

Będzie się działo! Podczas warsztatu poznasz niszowe książki anglojęzyczne. Stworzysz bandę kolorowych potworów zjadających nauczycieli. Wcielisz się w rolę dzięcioła i podziurkujesz całą masę najróżniejszych przedmiotów. Poznasz psa o imieniu Gus, który nie lubi świąt Bożego Narodzenia. Emocje i dobra zabawa gwarantowane!

Natalia Tengowska

Kuwety sensoryczne na zajęciach językowych

Podczas tego warsztatu dowiesz się jak atrakcyjnie i skutecznie wykorzystać kuwety sensoryczne na zajęciach angielskiego. Przekonasz się, że jest to niesamowite narzędzie nie tylko do nauki języka, ale również matematyki, eksperymentowania czy pracy zespołowej. Zobaczysz m.in.: jak wykorzystać piasek, ryż, kaszę, muszelki, foremki do pierniczków podczas aktywności. Dowiesz się również jak zrobić niezwykłego bałwana, jak bawić się w wodą, a także jak zorganizować Dzień Jeża.

Joanna Patyk-Taous

Ruch i zabawa, genialna sprawa! Jak zaangażować uczniów do pracy na zajęciach?

Dowiesz się dlaczego ruch jest tak istotny szczególnie w młodszych grupach wiekowych. Poznasz techniki, które pozwolą Ci rozruszać lub „zmęczyć grupę” w zależności od potrzeby. Zobaczysz, jak za pomocą prostych i ogólnodostępnych gadżetów przeprowadzić angażujące zajęcia. Dowiesz się jak może wyglądać efektywna językowo zabawa w małych i dużych grupach. Otrzymasz gotowe rozwiązania, które uratują Cię w trudnej sytuacji.

Edyta Pikulska

Zorganizuj się! Sprawdzone triki na organizację zajęć z maluchami

Pracujesz z małymi dziećmi? Miało być tak łatwo, więc dlaczego jest tak trudno? W końcu praca z dziećmi nie jest aż tak bardzo wymagająca! A może jesteś na początku swojej pracy zawodowej i zastanawiasz się jak zorganizować swój warsztat pracy przy nauczaniu maluchów? Podczas tego warsztatu poznasz wskazówki, które pomogą Ci usprawnić pracę. Dowiesz się, jak zaplanować zajęcia z młodszymi grupami krok po kroku, a także jakie aktywności zaangażują dzieci do nauki.

Katarzyna Kłopska

Zdejmijcie czapki, bo idą appki

Jak technologia może rozwinąć ciekawość uczniów i pomóc nauczycielowi w zainteresowaniu tematem, wprowadzeniu i ćwiczeniu słownictwa oraz utrzymywaniu dyscyplin? Podczas warsztatu poznasz sporo aplikacji i gier, które uatrakcyjnią Twoje zajęcia języka obcego i pokażą, że nauczyciel mówiący głosem kaczki może czasem więcej!

GODZ. PRELEGENT TEMAT
9.00 – 9.15 Ania Gadzińska-Kryjak
Kasia Brzozowska-Dziewięcka
Powitanie
Zabawy muzyczno-ruchowe part 1 Hello Song & Integration Game STOP and SAY
9.20 – 10.00 Ania Buschke Zabawne i nieszablonowe zabawy ze storytellingem
10.05 – 10.45 Joanna Patyk-Taous Ruch i zabawa, genialna sprawa! Jak zaangażować uczniów do pracy na zajęciach?
10.50 – 11.05 Ania Stelmach
Ania Gadzińska-Kryjak
Co nowego w Get Creative?
11.10 – 11.50 Natalia Tengowska Kuwety sensoryczne na zajęciach językowych
11.50 – 12.30 PRZERWA
12.30 – 13.10 Edyta Pikulska Zorganizuj się! Sprawdzone triki na organizację zajęć z maluchami
13.15 – 13.30 Kasia Brzozowska-Dziewięcka Zabawy muzyczno-ruchowe part 2 Teddy Bear in the classroom
13.35 – 14.10 Katarzyna Kłopska Zdejmijcie czapki, bo idą appki!
14.15 – 14.40 Ania Gadzińska-Kryjak
Kasia Brzozowska-Dziewięcka
Zabawy muzyczno-ruchowe part 3 Winter Song & HOT and COLD games
Pożegnanie

INSPIROWAĆ WAS BĘDĄ M.IN.

Kasia Brzozowska-Dziewięcka

Właścicielka dwóch Szkół Języków Obcych Happy Kids oraz aktywna nauczycielka języka angielskiego. Od kilku lat inspiruje Was podczas kolejnych edycji konferencji Get Creative NOW, które każdorazowo współprowadzi i animuje uzyskując Wasze najwyższe uznanie.

Edyta Pikulska

Lektor języka angielskiego, prowadzi własną szkołę językową Oxford Station. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, korzystając z zasad neurodydaktyki. Autorka bloga www.edytapikulska.pl.

Joanna Patyk-Taous

Lektorka i mentorka związana zawodowo z poznańską szkołą językową Papuga. Autorka bloga z materiałami dydaktycznymi dla lektorów angielskiego patyczanka.pl.

Katarzyna Kłopska

Nauczycielka angielskiego, autorka materiałów metodycznych i podręczników do nauki języka angielskiego. Pasjonatka dobrej zabawy, jej zdaniem radość podczas lekcji to 90% sukcesu w nauce języka.

Ania Buschke

Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Zapalona miłośniczka książek dla dzieci, dla której storytelling jest ulubionym elementem zajęć. Założycielka „Little Forest Children’s Bookshop”, miejsca pełnego kreatywnych pomocy dydaktycznych dla nauczycieli.

Natalia Tengowska

Pasjonatka nauczania języków obcych w niestandardowy sposób. Na co dzień uczy języka angielskiego i hiszpańskiego w swojej szkole językowej Poliglota w Lubawie, na Mazurach. Od 15 lat pracuje z grupami w różnym wieku, ale to właśnie zajęcia z dziećmi dają jej najwięcej możliwości do eksperymentowania, ruchu, śmiechu, radości i wspaniałej edukacyjnej podróży.

Ania i Ania z Get Creative!

Dbałość o szczegóły, piękne grafiki, inspirujące kolory, spontaniczne pomysły, miłość do nowych produktów i projektów zarazem, ułatwianie pracy nauczycielom angielskiego, nietypowe pomysły na angielski, nauka poprzez zabawę - to lubimy! Z miłości do języka i kreatywności powstało Get Creative. Gromadzimy wokół siebie ludzi, którzy tak jak my mają głowy pełne pomysłów i chcą się nimi dzielić. Tworzymy różne projekty, za pomocą których mamy możliwość podzielenia się naszymi pomysłami na zajęcia z języka angielskiego dla małych dzieci z efektem WOW!

poprzednie edycje konferencji:

V edycja

IV edycja

III edycja

II edycja

I edycja

BILETY

Wysyłka boksów (Full oraz Premium) rozpocznie się przed Konferencją, po 20 października 2022 r.
*Gwarantujemy wysyłkę boksa Full oraz Premium przed Konferencją dla zamówień złożonych do 28.10.2022 do końca dnia*

BILET BASIC

Ikona

Cena 72,57zł brutto (59zł netto)

Bilet obejmuje:

Dostęp do transmisji wystąpień = warsztatów w dniu 05.11.2022 r.

Certyfikat uczestnictwa w warsztatach w formie elektronicznej.

Dostęp do nagrań wystąpień na okres 30 dni.

Materiały konferencyjne (pomoce do druku) w formie pdf.

BOKS konferencyjny pełen: materiałów i pomocy drukowanych omawianych podczas warsztatów, materiały warsztatowe np. plastyczne do wykorzystania podczas uczestnictwa/oglądania Konferencji; niespodzianki i prezenty

Koszt wysyłki boksa firmą kurierską, wysłaną przed terminem konferencji.

Kalendarz-planner Get Creative Every Day School Year 2022/2023

Wybierz

bilet z boksem full

Ikona

Cena 146,37zł brutto (119zł netto)

Bilet obejmuje:

Dostęp do transmisji wystąpień = warsztatów w dniu 05.11.2022 r.

Certyfikat uczestnictwa w warsztatach w formie elektronicznej.

Dostęp do nagrań wystąpień na okres 30 dni.

Materiały konferencyjne (pomoce do druku) w formie pdf.

BOKS konferencyjny pełen: materiałów i pomocy drukowanych omawianych podczas warsztatów, materiały warsztatowe np. plastyczne do wykorzystania podczas uczestnictwa/oglądania Konferencji; niespodzianki i prezenty

Koszt wysyłki boksa firmą kurierską, wysłaną przed terminem konferencji.

Kalendarz-planner Get Creative Every Day School Year 2022/2023

Wybierz

bilet z boksem premium

Ikona

Cena 232,47zł brutto (189zł netto)

Bilet obejmuje:

Dostęp do transmisji wystąpień = warsztatów w dniu 05.11.2022 r.

Certyfikat uczestnictwa w warsztatach w formie elektronicznej.

Dostęp do nagrań wystąpień na okres 30 dni.

Materiały konferencyjne (pomoce do druku) w formie pdf.

BOKS konferencyjny pełen: materiałów i pomocy drukowanych omawianych podczas warsztatów, materiały warsztatowe np. plastyczne do wykorzystania podczas uczestnictwa/oglądania Konferencji; niespodzianki i prezenty

Koszt wysyłki boksa firmą kurierską, wysłaną przed terminem konferencji.

Kalendarz-planner Get Creative Every Day School Year 2022/2023

Wybierz

BOKS KONFERENCYJNY

Boks

Jeśli wybierzesz bilet Full lub Premium otrzymasz od nas boks konferencyjny pełen materiałów od Get Creative! Będziesz wyposażona/y w „fizyczne” pomoce i materiały, z których będziesz mogła/mógł korzystać podczas oglądania warsztatów, podobnie jak podczas stacjonarnej konferencji. Oczywiście przydadzą się również później podczas pracy z uczniami. Przesyłkę z boksem konferencyjnym otrzymasz przed wydarzeniem. Co będzie w boksie? To na razie tajemnica! Ale spodziewaj się zarówno materiałów drukowanych, jak i tych warsztatowych np. plastycznych. A także wyjątkowych niespodzianek od Get Creative! ! Do biletu Premium dodajemy również Kalendarz Get Creative Every Day.

Partnerzy